Fujitsu B27-9 TS QHD 68,6cm 2560×1440 IPS VGA/DP /HDMI BL S26361-K1694-V160
Fujitsu B27-9 TS QHD 68,6cm 2560x1440 IPS VGA
404.54 Με φπα 24%
In stock
404.54 Με φπα 24%
Περιγραφή
Περιγραφή:
Multimedia
Built-in speaker(s)
Y
RMS rated power
4 W
Number of speakers
2
Ports & interfaces
Audio input
Y
DisplayPort version
1.2
Headphone outputs
1
Headphone out
DisplayPorts quantity
1
Built-in USB hub
USB Type-C downstream ports quantity
USB Type-A downstream ports quantity
3
Number of upstream ports
HDMI ports quantity
HDMI
DVI port
HDMI version
1.4
Headphone connectivity
3.5 mm
Design
Product colour
Black
Certification
EPEAT compliance
Bronze
Energy Star certified
Market positioning
Business
Weight & dimensions
Height (with stand)
385.6 mm
Depth
63.5 mm
Weight
5.04 kg
Height
363.6 mm
Weight (with stand)
7.6 kg
Width (with stand)
612.7 mm
Depth (with stand)
275 mm
Width
612.7 mm
Ergonomics
Cable lock slot
Rotating
On Screen Display (OSD) languages
Tilt angle range
-5 – 35 °
LED indicators
Swivel angle range
VESA mounting
Height adjustment
15 cm
Swivelling
Tilt adjustment
Operational conditions
Operating temperature (T-T)
5 – 35 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85 %
Performance
Flicker-free technology
Power
Energy efficiency class
A+
Power consumption (off)
0.16 W
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (standby)
0.17 W
Annual energy consumption
31 kWh
Power consumption (max)
27 W
AC input voltage
100 – 240 V
Power consumption (typical)
16.5 W
Power plug type
Type E
Power consumption (average)
21 W
Energy efficiency scale
A+++ to D
Display
Viewable size, vertical
33.6 cm
Viewing angle, vertical
178 °
Display brightness (typical)
350 cd/m²
Supported graphics resolutions
Horizontal scan range
30 – 100 kHz
Native aspect ratio
169
Contrast ratio (dynamic)
Display diagonal
68.6 cm
Panel type
IPS
Display number of colours
16.78 million colors
Screen shape
Flat
Viewable size, horizontal
59.7 cm
Contrast ratio (typical)
Response time
5 ms
Display diagonal (metric)
68.5 cm
Display technology
IPS
Vertical scan range
48 – 76 Hz
Viewing angle, horizontal
178 °
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Backlight type
LED
HD type
Quad HD
Pixel pitch
0.233 x 0.233 mm
Packaging data
Package depth
228 mm
Quick start guide
Package height
470 mm
Cables included
AC,DisplayPort,USB Type-A to USB Type-B
Package width
735 mm